Cis Brzeźnica - Sparta Ziebice 0 - 0

W ubiegłą niedzielę podopieczni Wojciecha Dujina ponownie zagrali na własnym stadionie z Sparta Ziebice, jednym z największych faworytów o awans do ligi okręgowej, jednak Brzezniczanie doskonale sobie poradzili stawiając czoła przyjezdnym. Sam mecz był bardzo wyrównany, i sytuacji bramkowych nie brakowało z obu stron, chociaż ponownie do nas uśmiechneło się szczęście, gdy w pierwszej połowie jednemu z zawodników gości udało się pokonać naszego bramkarza ale z samej linii doskonale interweniował Konrad Pławiak który dokładnym wslizgiem wybił futbolówkę. Mecz zakończył się wynikiem 0 - 0. Kolejny mecz Cis rozegra w sobotę w Stolcu o godzinie 17:00, serdecznie zapraszamy.
Skład Zajączek Mateusz, Dudek Łukasz, Poręba Łukasz, Rutkowski Przemysław ( Knych Kamil ), Pławiak Konrad, Zapotoczny Mateusz, Łuka Patryk ( Gaba Piotr), Gheorghita Galbeaza (Fedko Piotr), Teper Marcin (Ostaszewski Karol ), Czerna Maciej, Bieńko Damian.