Cis Brzeźnica - Zieloni Łagiewniki 1 - 0

W ubiegłą niedzielę podopieczni Wojciecha Dujina zmierzyli się z drużyną z Łagiewnik na własnym boisku. Mecz był bardzo wyrównany, a gra toczyła się przede wszystkim w środku pola, lecz to jednak goście mieli groźniejsze sytuacje ale dzięki dobrym interwencjom formacji defensywnej oraz bramkarza Mateusza Zająca nasza drużyna nie straciła żadnego gola. Niestety już w 15 minucie boisko musiał opuścić nasz obrońca Witsanko Mateusz z powodu kontuzji, a w jego miejsce wszedł Rutkowski Przemysław. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Po zmianie stron przebieg gry całkowicie się odmienił, ponieważ zamiast środkiem pola to obie drużyny próbowały znaleźć drogę do bramki bocznymi sektorami boiska. W drugiej połowie spotkania to gospodarze okazali się skuteczniejsi, kiedy w 70 minucie w dogodnej sytuacji do strzelenia bramki znalazł się Maciej Czerna, jednak jego strzał został obroniony przez bramkarza, wybijając piłkę wprost pod nogi naszego napastnika, który błyskawicznie zareagował umieszczając piłkę w siatce. Tą oto bramką Gaba Piotr zapewnił zwycięstwo gospodarzom. Cały mecz przebiegał w dosyć spokojnej atmosferze, dzięki czemu nie było poważniejszych kontuzji ani zbyt wielu kartek. Kolejny mecz Cis Brzeźnica również rozegra na własnym stadionie, a przeciwnikiem będzie Sparta Ziebice, mecz odbędzie się 21 sierpnia o godzinie 17:00 serdecznie zapraszamy!
Skład; Zając Mateusz, Witsanko Mateusz (Rutkowski Przemyslaw) ( Fedko Piotr), Dudek Łukasz, Poręba Łukasz, Knych Kamil, Bieńko Damian (Piątkiewicz Piotr ), Zapotoczny Mateusz, Czerna Maciej, Łuka Patryk, Gaba Piotr, Kizik Jakub (Gheorghita Galbeaza ). Rezerwy: Ostaszewski Karol.