3. Miejsce w turnieju...

Niestety nie udało się obronić mistrzostwa podopiecznym Wojciecha Dujina, chociaż było blisko ale niestety Brzezniczanie musieli pocieszyć się jedynie trzecim miejscem. Turniej rozpoczął się o godzinie 12:30 gdy podczas losowania okazało się że drużyn jednak będzie 5 ponieważ Zamek II Kamieniec Ząbkowicki zgłosił że nie wystąpi w rozgrywkach, skomplikowało to trochę sprawy organizatorom ponieważ miały być 2 grupy po 3 drużyny, organizatorzy a więc postanowili że nie będzie grup i zagra każda z każdą drużyna i ta którą uzbiera najwięcej punktów wygra, a mecze trwały 30 min czyli 2 połowy po 15 minut . Pierwszy mecz rozegrał Cis Brzeznica - Przedborowianka Przedborowa który zakończył się wynikiem 2-0 dla Cisu po dwóch bramkach Kizika. Zaraz po tym meczu Cis pozostał na boisku a kolejnym rywalem okazał się Piasek Potworów z którym Brzezniczanie tak samo okazali się lepsi wygrywając ponownie 2-0 tym razem strzelcami byli Georg oraz zawodnik testowany. Po tym meczu Cis musiał odczekać 2 spotkania co negatywnie wpłynęło na naszych zawodników. Trzeci mecz Brzeźnica rozegrała z Tarnovia Tarnów w którym polega 0-1, to był jeden z najgorszych meczów turnieju, sporo fauli i dyskusji, po jednej z nich Maciej Czerna ( Cis Brzeznica ) otrzymał żółta kartkę i musiał opuścić boisko na 3 minuty a chwilę później sędzia pokazał dwie czerwone kartki, jedna dla zawodnika z Tarnawy a druga dla naszego zawodnika testowanego który został zdyskwalifikowany z całego dalszego ciągu turnieju. Po meczu z Tarnawa Brzeznica znów musiała odczekać dwa mecze po czym zmierzyla się w ostatnim starciu z Wieżą Rudnica, ten mecz zakończył się bezbramkowym remisem po czym o podzieleniu punktów zadecydowała seria rzutów karnych w którym niestety Brzeznica przegrała 4-2. Po tym meczu został rozegrany jeszcze jeden a potem pozostało tylko wręczenie nagród, Pierwsze miejsce zajęła Przedborowianka Przedborowa, drugie Wieża Rudnica, trzecie Cis Brzeźnica, czwarte Tarnovia Tarnów, a piąte Piasek Potworów. W szeregach Cisu brakowało wiele podstawowych zawodników a trener do styspozycji miał jedynie 13. Cis wystąpił w składzie: Zając Mateusz, Witsanko Mateusz, Fedko Piotr, zawodnik testowany, Czerna Maciej, Swobodniak Szymon, zawodnik testowany, Łuka Patryk, Kizik Jakub, Gheorghita Galbeaza. A na ławce został zawodnik testowany oraz Wojciech Dujin który również pomagał własnej drużynie pojawiając.sie na boisku. A zawodników których zabrakło na turnieju to m.in Dudek Łukasz, Poręba Łukasz, Kuruc Kamil, Dranczuk Szymon, Knych Kamil, Ostaszewski Karol, Piatkiewicz Tomasz oraz Piotr, Gurdak Jerzy, Jankowski Mateusz, Gaba Piotr, oraz kilku zawodników testowanych którzy już być może w tym tygodniu staną sie zawodnikami Cisu.