Cis Brzeźnica - Klubokawiarnia Roztocznik 1-2 ( Czerna )

Cis Brzeźnica - Klubokawiarnia Roztocznik  1-2 ( Czerna )

CIS BRZEŹNICA - KLUBOKAWIARNIA ROZTOCZNIK  1-2

W czwartej kolejce „A” klasy, „Cis” Brzeźnica przegrała na własnym boisku z „Klubokawiarnią” Roztocznik 1 - 2. Gospodarze tym samym, przegrali drugi mecz z rzędu w bieżącym sezonie i mają na koncie 4 punkty zdobyte w pojedynkach z „Zielonymi” Łagiewniki i „Spartą” Ziembice.
Mecz dla podopiecznych Wojciecha Dujina rozpoczął się bardzo obiecująco, gdyż już w około 7 minucie meczu, po rzucie rożnym, piłkę do bramki, główką skierował Maciej Czerna. W kolejnych minutach gospodarze mieli jeszcze kilka wyśmienitych sytuacji do strzelenia gola, lecz przy każdej okazji zabrakło szczęścia bądź dokładności w rozegraniu piłki. Jedną z lepszych sytuacji zmarnował m. in. Patryk Łuka, który zdecydował się na strzał zamiast podać do wychodzącego na czystą pozycję Marcina Tepera. Po pewnym okresie gry do głosu zaczęli dochodzić goście, co poskutkowało podyktowaniem rzutu karnego za faul Karola Ostaszewskiego w polu karnym. Jedenastkę jednak znakomicie obronił Mateusz Zając, który pomimo porażki naszego zespołu zanotował kilka znakomitych obron, a cały mecz może zaliczyć do udanych. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1 – 0 dla „Cisu”. W drugiej odsłonie meczu, zdecydowaną kontrolę przejęła drużyna gości, która zaczęła bardzo zdecydowanie przeprowadzać akcje ofensywne, a goście byli zdolni jedynie do wybijania piłki ze swoich szyków obronnych. Cała defensywa „Cisu” bardzo się cofnęła, co poskutkowało utratą bramek w około 60 i 80 minucie meczu. Na przebieg meczu nie pomogło 6 zmian przeprowadzonych przez trenera Wojciecha Dujina i spotkanie zakończyło się wynikiem 1 – 2.
Skład: Zając Mateusz, Dudek Łukasz, Poręba Łukasz, Knych Kamil (Kizik Jakub), Rutkowski Przemysław (Piątkiewicz Piotr), Łuka Patryk (Gheorghita Galbeaza), Zapotoczny Mateusz, Czerna Maciej, Teper Marcin, Ostaszewski Karol (Jeży Gurdak), Bieńko Damian (Piotr Fedko), Następny mecz Cis rozegra w Zabkowicach, z wiceliderem Polonia Ząbkowice, w niedziele o 11:00