Zamek Gorzanów - Cis Brzeźnica 2-4 ( Łuka x2, Dujin x1, Piatkiewicz x1 )

Zamek Gorzanów - Cis Brzeźnica 2-4  ( Łuka x2, Dujin x1, Piatkiewicz x1 )

Mimo wielu minusów mecz można ocenić na plus. Największym minusem oczywiście była frekwencja, trener Cisu do dyspozycji miał jedynie 14 zawodników, w tym tylko 8 zawodników Cisu. Mecz rozegrany byl w 3 terckach, na początku znacznie lepiej się prezentowali gospodarze, ale jednak skuteczniejsi okazali się goście strzelając po szybkiej kontrze bramkę na 0-1. Druga tercja była już bardziej wyrównana a w trzeciej to zdecydowanie Cis dyktowal tempo gry mądrze się broniąc i wychodząc z kontry. Mecz przebiegł w miarę spokojnie mimo jednego niepotrzebnego starcia naszego napastnika z młodym bramkarzem gospodarzy, mamy nadzieję że to nic poważnego i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Kolejnym plusem jest także to że do treningów wróciło 3 bardzo ważnych dla nas zawodników jak Piatkiewicz Piotr , Piatkiewicz Tomasz oraz Dawid Witsanko. Za tydzień Cis rozegra turniej w Rudnicy w imieniu Ireneusza Kostana, start rozgrywek przewidziany na godzinę 12:00. Serdecznie zapraszamy.

Cis wystąpił w następującym składzie: zawodnik testowany, zawodnik testowany, Łukasz Dudek, zawodnik testowany, Piotr Fedko, Szymon Swobodniak, zawodnik testowany, Patryk Łuka, Wojciech Dujin, Piotr Piatkiewicz, Piotr Gaba.

Rezerwy: Kamil Knych, Gheorghita Galbeaza, zawodnik testowany, zawodnik testowany.